המומחה אריק אלבו מגיע לביה"ס להנדסת תעשייה וניהול כדי לדבר על חשיבות HR להצלחת עסק

25/11/18 9:00 - 10:00 בנין פרניק, חדר 2205 // אנה פרנק 12, רמת-גן

 

מה זו מחוברות בעידן הנוכחי? מה תפקיד HR כיצירת מחוברות? מה המרכיב החיוני ל- HR ביצירת מחוברות? המהפכה הבין-דורית והמהפכה הטכנולוגית מובילים לשינויים מהותיים בחוזה שבין העובד לארגון, המתבטאים בשינוי דפוסי הבחירה התעסוקתית, בתפיסת מרכיבי הערך התעסוקתיים ובמהות המושג 'מחוברות לארגון'.

לכן, תכליתו של מערך משאבי אנוש מול העובד בארגון הינה עיצוב תודעתו באופן שיבחר בארגון כפתרון התעסוקתי המיטבי מבחינתו, ובכל יום נתון. בהרצאתו של אריק אלבו, אריק אלבו, בעלים ומנכ"ל ברנד-אין , חברת ייעוץ למיתוג למידה ותקשורת פנים, תוצג תפיסה, מתודולוגיה ויישום של מודל HRM- הרואה את מערך משאבי אנוש כערוץ שיווק מרכזי להטמעת זהות הארגון, שפתו, ערכיו ומוצריו אל מול עובדיו.

אריק אלבו הוא יועץ ומתודולוג ארגוני רב-תחומי, לחברות בתחומי משאבי אנוש, למידה, מיתוג מעסיק ותקשורת פנים ארגונית- כל מה שמחבר בין הארגון לעובד. בעברו, 20 שנות ניהול בתחומי המשאב האנושי במגוון מגזרים- צבאי ממשלתי ועסקי ובכללם מדור המייסדים של פרטנר תקשורת (orangeׂ), במסגרתה זכה בהוקרות רבות. מרצה, מנחה וכותב בתחומים אלה. מזה למעלה מעשור, אלבו הוא הבעלים של BRANDIN מיתוג למידה ותקשורת פנים.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>