המחלקה לעיצוב אופנה

ראש המחלקה: גב' לאה פרץ
משך הלימודים לתואר בוגר: 4 שנים (160 נקודות זכות)
המחלקה מעניקה תואר בוגר בעיצוב אופנה - Bachelor of Fashion Design

הישגיה יוצאי הדופן של המחלקה לעיצוב אופנה, תכנית הלימודים הייחודית שהיא מציעה והשתלבותם של בוגריה בצמרת התעשייה הבינלאומית, הציבו אותה במקום ה-6 בין המוסדות האקדמיים המובילים בעולם לעיצוב אופנה בדירוג של המגזין הבינלאומי היוקרתי Business of Fashion לשנת 2017.

התחזקותה של המחלקה בעליה של ארבעה שלבים מהדירוג של 2016 מסמלת הישג בינלאומי יוצא דופן באקדמיה הישראלית ובכלל. המחלקה הצליחה לעקוף השנה מוסדות בינלאומיים בעלי שם, ביניהם ה-FIT  בניו יורק ופולימודה בפירנצה. במקומות הראשונים ברשימה ניצבים הסנטרל סיינט מרטינס מלונדון, מכללת פרסונס מניו יורק והאקדמיה לאמנויות באנטוורפן.  

>> מחפשים מכינה לעיצוב? בואו ללמוד במכינה שלנו!

מדי שנה קוטפת המחלקה תארים יוקרתיים, בהם: בחירתה למקום ה-11 בין בתי הספר הטובים בעולם, בדירוג של אתר האופנה הבינלאומי המוביל "Fashionista", כמו גם כיכובה ברשימת "50 בתי הספר המובילים בעולם לאופנה", שגובשה על-ידי ארגון הגג הבינלאומי של בתי הספר לעיצוב (FS).  

"אנו מאמינים בהליכה על גבולות דקים: בין הטכני לאישי, בין מיומנויות גבוהות לספונטניות וראשוניות, בין המסורתי לחדשני, בין המקומי לבינלאומי", אומרת ראש המחלקה לעיצוב אופנה, גב' לאה פרץ

>> כל הדגמים, כל המעצבים: בקרו באתר של בוגרי המחלקה לעיצוב אופנה!

מתוקף היותה של האופנה תחום גלובלי, מקיימת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר קשרים בינלאומיים רבים המתבטאים בהזמנה של מרצים-אורחים מהארץ ומחו"ל, כיתות אומן, התמחויות בחברות בחו"ל ומבקרים-אורחים בפרויקט הגמר. 

מדי שנה מוזמנת המחלקה להשתתף בתחרויות יוקרתיות בינלאומיות למעצבים צעירים, שם זוכים הסטודנטים והבוגרים לשבחים רבים ולחשיפה נרחבת המאפשרת להם היכרות עם גורמים בכירים בתעשייה.

  • מאחורי הקלעים: עקבו אחרי האינסטגרם של המחלקה לעיצוב אופנה!

בראש העמוד: קולקציית הגמר של עמיר מארק, בוגר המחלקה לעיצוב אופנה לשנת 2016 וזוכה פרס לייטרסדורף למצוינות (צילום: רפי דלויה)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>