אודות הספריה חדש בספריה! שרותי הספריה קטלוג הספריה משאבים אלקטרונים הזמנת ספרים להשאלה
אודות שנקר מוסדות שנקר מרכזי מחקר ולימוד קשר עם מוסדות אקדמיים בעולם המחלקה לדוברות ויחסי ציבור המחלקה לקשרי חוץ ופיתוח משאבים המרכז לחדשנות ACT Shenkar תקנון אקדמי מיקום והגעה סגל שנקר צרו קשר
הפקולטה להנדסה ע"ש פרניק הפקולטה לעיצוב ע"ש עזריאלי אמנות רב-תחומית לימודי מוסמכים מרכזי מחקר ולימוד
יעוץ והרשמה תנאי קבלה לעיצוב תנאי קבלה להנדסה תנאי קבלה לאמנות תהליך הרשמה הרשמה מקוונת מידע למתקבלים אישור מוסד מוכר צור קשר
מזכירות אקדמית המדור למלגות ורווחת הסטודנט תקנון לימודים מידענט שביט Moodle אגודת הסטודנטים לוח שנה אקדמי
לימודי חוץ
חיפוש
English / בוגרים / מידע לעובדים / מידע לסגל / צור קשר / מכרזים / דרושים / עמוד הבית
לימודי חוץ שנקר הנדסאים הספריה מידע לסטודנטים מידע למועמדים יחידות אקדמיות חדשות ואירועים אודות שנקר
אמנות רב-תחומית
הפקולטה להנדסה ע"ש פרניק
הפקולטה לעיצוב ע"ש עזריאלי
אודות הפקולטה

שנקר בי"ס גבוה להנדסה ולעיצוב הוא מוסד אקדמי מוכר ומבוקר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, אשר רכש לו מוניטין בארץ ובעולם בזכות הקשר ההדוק עם התעשייה הישראלית על גווניה ובשל הקשר האמיץ הקיים בין הפקולטה להנדסה ובין הפקולטה לעיצוב. כל אחת מהן שומרת על צביון אופייני לה, אולם במקביל נעשים פרויקטים משותפים המיועדים לחשוף את הסטודנטים בפני דיסציפלינות שונות.

בפקולטה לעיצוב נמצאות המחלקות הבאות: אמנות רב-תחומית, עיצוב אופנה, עיצוב טקסטיל, עיצוב תכשיטים, עיצוב פנים – מבנה וסביבה, עיצוב תעשייתי ועיצוב תקשורת חזותית.

הפקולטה מכשירה בוגרים - אמנים ומעצבים - ברמה הגבוהה ביותר, התורמים לחברה, לכלכלה, לתעשייה ולתרבות בישראל.

מטרת תוכניות הלימודים להקנות לסטודנטים את האפשרות למציאת המכנה המשותף בין אישיותם, יכולתם ושאיפותיהם, לבין ההזדמנויות, האתגרים ואפשרויות ההתמחות הקיימות בתחום בחירתם. ההתאמה מהווה אחד האתגרים המרכזיים בקביעת תהליך ההוראה ובתהליכי הלימוד של הסטודנטים.

בארבע שנות לימוד, מתנסים ונחשפים הסטודנטים לאפשרויות ההתמחות השונות בתחומם, כמו גם לעצמם, ליכולתם ולמאווייהם. הבחירה באה לידי ביטוי בשלבים המתקדמים ובפרויקט הגמר בשנה הרביעית המאפשר התמודדות, התמקדות וההעמקה לאורך זמן, בתחום ההתמחות הנבחר. תהליך זה וחשיפתו, מקדם את התנסותם, הבשלתם ובטחונם ורלוונטי לפעילותם כמעצבים וכאמנים בעתיד.

במסגרת הפקולטה פועל "פורום שנקר לחברה ולתרבות" אשר מאגד את מיטב הכוחות היוצרים בתחומי התרבות, התעשייה, העיצוב והאמנות הפועלים כיום בישראל. הפורום דן באופן מעמיק בבעיות העומדות בפני החברה והתרבות בארץ ובעולם והוא פועל באמצעות כינוסים בינלאומיים ופרסומים. כמו כן, בשנקר פועל מכון לתיעוד העיצוב הישראלי שהוקם מתוך רצון למקם את העיצוב במרכז חקר החוויה הישראלית לדורותיה.

מהיות שנקר מרכז אקדמי למחקר, פיתוח ועיצוב בחומרים פלסטיים, הוקמו מרכזים לדיגום דיגיטאלי תלת-ממדי לתחומים של עיצוב המוצר ולייצור ועיצוב תכשיטים. המרכזים עומדים לשרות הסטודנטים והתעשייה בכלל.

שנקר הוא המוסד האקדמי הראשון הפועל כקמפוס אלחוטי. הרשת מאפשרת לעשרות סטודנטים המצוידים במחשבים ניידים לתקשר עם משתמשי מחשבים אחרים בקמפוס ועם מערכת המחשבים של ביה"ס, ללא שימוש בכבילה.

לשנקר מוניטין בינלאומיים והוא נמנה עם טובי המוסדות מסוגו בעולם.

בניית אתרים
  I   נדב ברקן, מיכאל גולן :עיצוב אתר
הנני מעוניין/ת לקבל מידע בתחום הלימודים באמצעות הדואר האלקטרוני
  מלא/י את פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם
תחומי עניין: דוא"ל: טל': שם משפחה: שם פרטי: