קורס עיצוב תצוגה תשע"ח: סטודנטים משנה ד' מעצבים חלונות ראווה

מגיל צעיר מלמדים אותנו לא להסתכל בקנקן, אלא במה שבתוכו. אבל כשרוצים למשוך קהל מבקרים לחנות/סטודיו/מקום בילוי/גלריה מתעורר הצורך בחלון ראווה מזמין, מסקרן ומפתה, שיגרום לעוברים לידו לעצור, להתבונן, להיכנס פנימה ולגלות מה מאחוריו.

במסגרת קורס עיצוב תצוגה - בהנחיית גילי גולן-סחר והגר בן-שלום - נדרשים הסטודנטים משנה ד' במחלקה לעיצוב תכשיטים לתכנן, לעצב ולהקים חלון ראווה להצגת עבודותיהם האישיות.

הדגש בפרויקט, המהווה שלב חשוב לקראת הגשת פרויקטי הגמר, הוא לא בפריטים עצמם, כי אם באופן הצגתם ובהיכרות עם עקרונות וכלים חזותיים, תקשורתיים ושיווקיים. 

התהליך אותו עוברים הסטודנטים הוא קצר ואינטנסיבי ונמשך כ-5 שבועות, מה שמאפשר להם להתנסות בעבודה בלוח-זמנים קצוב, כפי שהיה נדרש מהם בעבודה "בזמן אמת" מול לקוח.

במהלך שנת הלימודים מוצגים הפרויקטים ב-5 חללים קבועים ומרכזיים, המצויים בכניסות לבניינים הראשיים של שנקר - מיטשל (ידע-עם 8) ופרניק (אנה פרנק 12).

בכל סבב מתחלף נלווה את תהליך העיצוב ואת מקורות ההשראה שהנחו את הסטודנטים המציגים - משלב הסקיצות עד לחשיפת חלון הראווה הסופי.

ההגשות המתקיימות במהלך שנת הלימודים פתוחות לקהל ומאפשרות להתוודע למאחורי הקלעים של תהליך היצירה והחשיבה של הסטודנטים, רגע לפני שהם מציגים את פרויקטי הגמר שלהם. זוהי הזדמנות יוצאת דופן לפגוש את דור המעצבים הצעיר ולהתוודע לתהליך האקדמי יחד עם צוות המרצים, המספק זוויות מעוררות מחשבה על עיצוב, יצירה והשראה.

סמנו ביומנים - מועדי ההגשות לשנה"ל תשע"ח:

סבב א': יום רביעי, ה-06.12.16, בשעה 19:30
גבריאלה ברוך סם איאן  יעל לוין
ליאור בן אקוט    

סבב ב': יום רביעי, ה-10.01.17, בשעה 19:30

יותם בהט ניקה רגימוב סול חזן
אירינה גלאון דניאל אדרי

קרן אמר שחף

סבב ג': יום רביעי, ה-07.03.17, בשעה 19:30

שרון לוסטהאוס

אפרת שגיא

יומנה סמארה
שרה בלוך אזולאי    
סבב ד': יום רביעי, ה-30.04.17, בשעה 19:30
סמאח בטחיש הירוט חזקיה מעין כץ
ענהאל  שרהבתוב איילין מזרחי  
סבב ה': יום רביעי, ה-11.06.17, בשעה 19:30
מיטל שוורץ אורן גל מריה טקץ'
ונסה שלמה    

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>