קורס עיצוב תצוגה תשע"ז: סטודנטים משנה ד' מעצבים חלונות ראווה

מגיל צעיר מלמדים אותנו לא להסתכל בקנקן, אלא במה שבתוכו. אבל כשרוצים למשוך קהל מבקרים לחנות/סטודיו/מקום בילוי/גלריה מתעורר הצורך בחלון ראווה מזמין, מסקרן ומפתה, שיגרום לעוברים לידו לעצור, להתבונן, להיכנס פנימה ולגלות מה מאחוריו.

במסגרת קורס עיצוב תצוגה - בהנחיית גילי גולן-סחר והגר בן-שלום - נדרשים הסטודנטים משנה ד' במחלקה לעיצוב תכשיטים לתכנן, לעצב ולהקים חלון ראווה להצגת עבודותיהם האישיות.

הדגש בפרויקט, המהווה שלב חשוב לקראת הגשת פרויקטי הגמר, הוא לא בפריטים עצמכם, כי אם באופן הצגתם ובהיכרות עם עקרונות וכלים חזותיים, תקשורתיים ושיווקיים. 

התהליך אותו עוברים הסטודנטים הוא קצר ואינטנסיבי ונמשך כ-5 שבועות, מה שמאפשר להם להתנסות בעבודה בלוח-זמנים קצוב, כפי שהיה נדרש מהם בעבודה "בזמן אמת" מול לקוח.

במהלך שנת הלימודים מוצגים הפרויקטים ב-5 חללים קבועים ומרכזיים, המצויים בכניסות לבניינים הראשיים של שנקר - מיטשל (ידע-עם 8) ופרניק (אנה פרנק 12).

בכל סבב מתחלף נלווה את תהליך העיצוב ואת מקורות ההשראה שהנחו את הסטודנטים המציגים - משלב הסקיצות עד לחשיפת חלון הראווה הסופי.

ההגשות המתקיימות במהלך שנת הלימודים פתוחות לקהל ומאפשרות להתוודע למאחורי הקלעים של תהליך היצירה והחשיבה של הסטודנטים, רגע לפני שהם מציגים את פרויקטי הגמר שלהם. זוהי הזדמנות יוצאת דופן לפגוש את דור המעצבים הצעיר ולהתוודע לתהליך האקדמי יחד עם צוות המרצים, המספק זוויות מעוררות מחשבה על עיצוב, יצירה והשראה.

סמנו ביומנים - מועדי ההגשות לשנה"ל תשע"ז:

סבב א': יום רביעי, ה-14.12.16, בשעה 19:30
רבקה ג'בהרי מעין שוורץ זועבי מאיס
הדר ליעוז שפיר נוי  

סבב ב': יום רביעי, ה-18.01.17, בשעה 19:30

מריה קגנוביץ' חן נועם יעל אופיר
פאולה אפלבאום רוני כהן

 

סבב ג': יום רביעי, ה-08.03.17, בשעה 19:30

דבורה שטראוס

 

פלאי תמר

יסכה גוטסמן-אנה
ליהי רידי עדן מינדל  
סבב ד': יום רביעי, ה-26.04.17, בשעה 19:30
קטיה רביי דורון קופרמן הדס כהן
גיספן קרן    
סבב ה': יום רביעי, ה-07.06.17, בשעה 19:30
רוני פרל ריל גרינפלד סתיו מאנקס
אירן גאבליה    

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>