תכנית הלימודים לתואר שני בעיצוב פנים, מבנה וסביבה

במטרה להכשיר מעצבים רב-תחומיים, משלבת התכנית לתואר שני בעיצוב פנים, מבנה וסביבה חקירה משותפת של עיצוב, חברה וטכנולוגיה. במרכזה ניצב עיסוק ביצירת סביבות חיים חדשות, בקשר שבין האדם וסביבות חייו, בחשיבה ביקורתית על השפעות המהפכה הטכנולוגית על המרחב ובשינוי הנדרש בהגדרות של מקצועות העיצוב ובתפקיד המעצבים בחברה בת זמננו.

במהלך הלימודים, ירכשו הסטודנטים מומחיות עדכנית בכלי העיצוב ובחשיבה באמצעות עיצוב, כמו גם כלים למחקר של אתגרי המרחב והחברה של ימינו, בהם: סריקה דיגיטלית תלת-ממדית, עיבוד ותכנון פרמטרי, הדפסה תלת-ממדית ועיצוב מרחב וירטואלי או מרובד. כל זאת, תוך שימת דגש על פיתוח שימושים חדשניים לטכנולוגיות אלו מנקודת מבט ביקורתית. 

במרכז התכנית פועלת מעבדה המיועדת לפיתוח פרויקט אישי יישומי או מחקרי: הפרויקט משלב בין חקירה של אתגרים אקטואליים ופיתוח פתרונות מעשיים או תיאורטיים פורצי דרך. במסגרת המעבדה, יוענק לסטודנטים ליווי אישי רב-תחומי משולב בתחומי העיצוב, התכנון, מדעי החברה, הטכנולוגיה ועוד. זאת על מנת לתמוך בתהליכי הייזום והמחקר של הפרויקט האישי ולמימושו ב"עולם האמיתי". תהליך זה נועד לפתח את יכולותיהם של הסטודנטים להפוך למומחים רב-תחומיים בעלי ערך יחודי.

בראש העמוד: תעורכת בוגרי המחלקה לשנת 2016 (צילום: דור שרון)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>