פרסי הצטיינות הוענקו ל-187 סטודנטים ממחלקות העיצוב, האמנות וההנדסה על הישגיהם בשנת הלימודים תשע"ה

"בשנקר יש הרבה מצטיינים, אבל רק בודדים מהם נמצאים כאן איתנו, כי הם הטובים שבטובים": כך אמרה נשיאת שנקר, פרופ' יולי תמיר, בפתח טקס הענקת פרסי הצטיינות לסטודנטים ממחלקות העיצוב, האמנות וההנדסה שהגיעו להישגים בולטים בשנת הלימודים תשע"ה: "הם הגיעו לכאן הערב ביושר, אחרי שהשקיעו מאמצים אדירים כדי להיות המצטיינים ביותר".

מצטיינת הנשיאה רעות ליבוביץ (במרכז) עם פרופ' יולי תמיר ופרופ' קניג (צילום: אחיקם בן-יוסף)

בטקס חגיגי בהשתתפות הסטודנטים הנרגשים ובני משפחותיהם הגאים, הנהלת שנקר ובכירים בתעשייה, הוענקו פרסים לכ-187 סטודנטים שהפגינו יכולות יוצאות דופן במהלך לימודיהם בשנקר. 

"לאורך כל הדרך אנחנו מקפידים לבחון את הסטודנטים שלנו ולהעמיד להם אתגרים גבוהים", אמרה פרופ' תמיר והוסיפה כי "אנחנו לא עושים להם הנחות ויודעים שלהיות סטודנט אצלנו זה דבר לא קל בכלל"

"מטרתנו היא שהסטודנטים יצטיינו בתחומי הידע שלהם וילמדו להיות אנשים טובים ואזרחים טובים עם כלים להצלחה בחיים", אמרה פרופ' תמיר. 

מצטייני המחלקה לתקשורת חזותית (צילום: אחיקם בן-יוסף)

"המאה ה-21 דורשת כישורים חדשים ומטרתנו בשנקר היא לחדש ולהתחדש וללמוד מדי יום איך ליצור את הקרקע הלימודים הטובה והראוייה ביותר לסטודנטים שלנו", אמרה פרופ' תמיר וציינה כי "לכן אנחנו אוהבים לחשוב על עצמנו כסטארט-אפ אקדמי שמקשיב לצרכי השעה". 

במסגרת האירוע הופיעה לונא אבו-נאסר - זמרת, כותבת ומלחינה ערביה-ישראלית - שהקסימה את הקהל בשירים בעברית ובערבית.

צלילי הצטיינות: לונא אבו-נאסר (צילום: אחיקם בן-יוסף)

הכירו את מצטייני שנקר לשנת תשע"ה:
פרס נשיאת שנקר ע"ש איירין קרייטמן

הרן כסלו // בית-הספר לאמנות רב-תחומית
רעות ליבוביץ // המחלקה להנדסת תעשייה וניהול

 
פרס דיקן הסטודנטים
ליהיא צוקר // המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה
אופיר אבגי // המחלקה לעיצוב אופנה
התכנית לתואר שני בעיצוב

דניאל שריה, שי קירשנצוויג וסיגל ליפשיץ // פרס ע"ש סוזן ואנדריאס גל

המחלקה לעיצוב אופנה
אמיר שביט, עדי בנג'ו וקורל גת // פרס ראש המחלקה לעיצוב אופנה ינקי גליאן // פרס ע"ש אילנה רוטנברג תמר נתנאלי ועמרי כהן // פרס ג'ואל בול
טס מטלר, דניאל יעקבסון, שחר אבנט ואלינה ינובר // פרס ע"ש דניאלה להבי שחר קורן וסתיו ג'יני // פרס ע"ש נעמי סנדרסון מרו מדינה // פרס ע"ש דה-בר לואין 
חנן אזרן ודניאל בירי // פרס ע"ש פולה מושקוביץ
 
 דניאלה סרבינצקי ויאן חודורוביץ // פרס ע"ש אסתר בראון יובל בר-ישראל // פרס ע"ש בוורלי ברין
דניאל כוכבי // פרס גו-אנד שיינה מייהיל, שחר גלעד, סי מדם, אסנת צפוני ואנדריאה דורזילובה // פרס עזריאלי לעיצוב לירון שרביט, דניאל מריאש והדס כהן // פרס ע"ש חיה לינדה
 אילן פלג // פרס ע"ש לולה בר-אבנר רועי דרהי // פרס ע"ש נונה אלגה מרק עמיר // פרס מנצ'ו

המחלקה לעיצוב תכשיטים

סתיו מאנקס, קאיה אהרון, לירז בורשטיין ויעל לוין // פרס חברי בורסת היהלומים הישראלית דבורה שטראוס, ריל גרינפלד ושרהבטוב ענהאל // פרס H. Stern אירינה גילאון, ומיטל שוורץ // פרס רשבל לעידוד מצויינות 
הירוט חזקיהו // פרס מועדון סורופטימיסט תמר פלאי // פרס מרים והנרי סולן  
המחלקה לעיצוב טקסטיל
שירה קפלן ודריה יקושבה // פרס ע"ש גד גולוס דנה פלמון // פרס ע"ש קרן רונן-רוזנברג רומי מסר, טל רוזנטל, חבצלת הרמתי, אביב שבס וירדן טל // פרס עזריאלי לעיצוב
תום לרנטל, אביגל בן אור, נריה הררי ונגה ספיר // פרס חברת דלתא מור שולם // פרס ע"ש איזידור בלומנטל נועה ליינר // פרס אגף הצעירים של עיריית רמת-גן
בית-הספר לאמנות רב-תחומית
איילת אגאי // פרס אגף הצעירים של עיריית רמת-גן
ליטל רובינשטיין // פרס פויירשטיין
שלומית לזר // פרס ע"ש אביה בכרך
המחלקה לתקשורת חזותית
עידו שטיינברגר, עמיר גלברד,  עידו ספיר והגר ויסקינג // פרס ע"ש אורי דין גלית גולדמן ואביחי עמר-אברהם // פרס המחלקה לתקשורת חזותית

פלינה פולטורן // פרס אגף הצעירים של עיריית רמת-גן

שחר צין, חורדנה מירסקי-פרידמן, ניר ברטוב, שרית כהן, טלי כהני, אלכסנדרה קרוננברג, הדס הראל, גיא נתיב, עינת דוד, תמר ווד-אנטל, עדי רון, קיריל גולדנברג, אורטל כהן, שיר ברקוביץ ותמר מינקוביץ // פרס עזריאלי לעיצוב
 המחלקה לעיצוב תעשייתי
אור בילסקי, עמליה שם טוב, שחר רשף, שיר הכטר, נופר היפשר, אברהם בן שושן, אופק וסרמן וחגית זילברג // פרס עזריאלי לעיצוב
המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה
מתן גולן וטופז גרוס // פרס ע"ש נעמי סנדרסון ספיר רכטמן, עדיה שוקר ואורית דוד // פרס רהיטי דורון אילונה פלקסמן, שלהבת ויסנר, יפעה אנגלר, שני כהן, דנה בויטלר וזוהר שניר // פרס עזריאלי לעיצוב
עדן לוי, לירז דבוש, לנה גוטניקוב, בתאל אשטמקר, גיא לי ארזי וגל בן-הרוש // פרס מתחם מדע וטבע עבור חברת ארץ חוץ

הדר פרישמן, ארנון שסל, ירדן חיון, מיטל אייש, צוף הורן, סנדרה קרימברג, דניאל לידור ונעמה דנציגר // פרס הטוטו

המחלקה להנדסת פלסטיקה ופולימרים
נועם ויינברג, מריה שיינבאום, ליזי שיינבאום, קורל הרטמן דבורה, יערה גרוס, סהר לוי, סוזנה גולדפדר // פרס כימיקלים לישראל

איאד גומיאד // פרס ע"ש פרופ' שמואל קניג'

ניר חרמון וגומיד שדאד // פרס ננו-מחקר גל רביב // פרס ע"ש יחז'אל קלבנוב ז"ל
דן יואב וליאור כץ // פרס פולירם ע"ש שוקה שגב חן שעשוע // פרס SP-Nano אביה יצהרי // פרס ע"ש ונדרובניק
שני זפרני וטל בלבול // פרס פלר בר לוי // פרס עייט כימיקלים אבי כהן // פרס ע"ש ד"ר נאום נווה
אלמוג עוזיאל ואורי חפץ // פרס כפרית אליאסף ליכטנשטט, נרי מיארה ומעיין דגן // פרס מרכז הפלסטיקה נועה לאריש, שירן צ'זיק ורומי אהרוני // פרס ACT Shenkar
המחלקה להנדסה כימית
דניאל פרץ // פרס ע"ש ציפורה בליצר יעל לויתן // פרס חברת אהבה רפאל סניטקוף // פרס החברה לטכנולוגיות לשימור הסביבה
מלכה שרה, איליה חיימוב, מתן כהן, שירן כהן ונורית שטרסלר // פרס המחלקה להנדסה כימית גיל קרמונה ושלום מרדכי // פרס חברת מקורות
המחלקה להנדסת תוכנה
חן שמיר // פרס ע"ש ישראל אבנר עידו חיון // פרס אגודת הידידים האמריקניים אורפז גולדשטיין, יפתח לבני, גבריאל מנריקס, דוד לוגסי ונופר גינון // פרס המחלקה להנדסת תוכנה
הנדסת תעשייה וניהול
יובל יונוביץ // פרס אגף הצעירים של עיריית רמת-גן מתן בנימיני // פרס ראש עיריית רמת-גן שי גרומט // פרס ע"ש שרפהרץ
דיה מסיקה // פרס ע"ש אליעזר סלפטר ז"ל קסם עשהאל // פרס בט וג'ק טפר יעל פריד // פרס ע"ש קרל האוסנר
בן קצאל וזאב עוזרי // פרס אגודת הידידים האמריקאים עמרי מיוסט // פרס פלקוביץ  
המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה
אור פולימר ויורי זגורולקו // פרס DSPG

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>