הסטודנטית שרון עזרא תייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית של טריומף

במסגרת שיתוף פעלה בין חברת ההלבשה התחתונה ובין בית הספר שנקר, נבחרה שרון עזרא, תלמידת שנה ד' במחלקה לעיצוב אופנה, לייצג את ישראל בתחרות הבינלאומית של חברת טריומף אינטנשיונל. במסגרת התחרות הבינלאומית "Triumph Inspiration Award", שנערכת השנה בברלין ומוקדשת הפעם לציון 125 שנים להיווסדה של טריומף, תתחרה עזרא מול סטודנטים לעיצוב אופנה מ-30 מדינות שיציגו מראות הלבשה תחתונה פרי עיצובם, את ההשראה קיבלו הסטודנטים מהנושא המרכזי של התחרות, "125 שנים של חגיגת האישה".

שמונה סטודנטים, שנבחרו בתחרות הפנימית שערכו טריומף ושנקר, זכו להציג את הדגמים בעיצובם בתצוגת אביב-קיץ 2011 של טריומף שהתקיימה בסוף מרץ.

 שרון עזרא, הזוכה במקום הראשון, מורן ליאון שזכתה במקום השני ונועה גור שזכתה במקום השלישי זכו בפרסים כספיים. עזרא, שתיסע לתחרות בברלין, עשויה לזכות במענק של 15 אלף יורו. בנוסף, אם תזכה, תעבוד עם צוות טריומף כדי להפוך את הפריט בעיצובה לדגם שיימכר בחנויות הרשת.

עזרא בת ה-24 שאבה את ההשראה לעיצובה מעולמה של מלכת המחול איזדורה דנקן, מי שהפכה בסוף המאה ה-19 לאישה החשובה ביותר בתחום המחול המודרני. "איזדורה רקדה יחפה והכניסה לריקוד חיוניות וחיים חדשים באותה תקופה", הסבירה שרון את קסמה של האישה.

מורן ליאון בת ה-26, זוכת המקום השני, בחרה כהשראה את עבודת הטקסטורות של מעצבת הטקסטיל, האמנית שילה היקס תוך שהיא משלבת בדגם שיצרה סוגים שונים של בדי רשת בעובי ובמרקמים שונים.

נועה גור שזכתה במקום השלישי שאבה השראה מדמותה של חווה אימנו, בנקודת זמן מסוימת מאד בגן העדן - מיד לאחר שפגשה את הנחש ושאלה האם תפקיד ההלבשה התחתונה הוא לחשוף או להסתיר. 

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>