זוכרים ומוקירים: מלגות הצטיינות ע"ש אריאלה מריאן ז"ל הוענקו ל-3 סטודנטים מהמחלקה להנדסת פלסטיקה

במסגרת יום עיון לזכרה של אריאלה מריאן ז"ל הוענקו מלגות הצטיינות לסטודנטים מהמחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר: דיאגמו נודמן משנה ד', עינת אסף ויעל רוט משנה ב'. את המלגות העניקו מרים מריאן, אמה של אריאלה, ופרופ' חנה דודיוק, ראש המחלקה להנדסת פלסטיקה.

אריאלה מריאן נהרגה לפני 20 שנה בתאונת דרכים בעת שהיתה בדרכה למפעל "סטארפלסט" בו עבדה ושאביה שלמה היה מבעליו. קרן שהקימה המשפחה לזכרה מעניקה מדי שנה מלגות לסטודנטים להנדסת פלסטיקה, כדי להנציח את דמותה המיוחדת של אריאלה, ששילבה יכולת מקצועית, ניהול ואסרטיביות.

הכנס השנתי לזכרה של אריאלה התקיים במלון "דן כרמל" בחיפה והנחה אותו דיקן הפקולטה להנדסה בשנקר, פרופ' שמואל קניג, המשמש כמזכיר הקרן. לאחר ברכות ודברים לזכרה של אריאלה הוענקו המלגות והוצגו מטרות הקרן והתורמים לשנה הקרובה.

במסגרת הכנס הועברו מספר הרצאות בגוון כלכלי-שיווקי: ג'ולי זלצר-שדה מהתאחדות התעשיינים נשאה דברים על "איומים והזדמנויות ב-2013"; אלי מיס, מנהל השיווק בישראל של "כרמל אולפינים", הציג סקירה של "כיוונים בתעשיית הפלסטיקה"; משה גורן ממרכז הפלסטיקה הרצה על "תערובות פוליאולפינים" ומאיה גרושקב, מנהלת הפיתוח בתוסף ומבוגרי המחלקה להנדסת פלסטיקה בשנקר (משנת 2005) ניתחה את הישומים של "תרכיזי צבע לחומרים פלסטיים".

יונתן עמית ורון ריקרדו, בוגרי המחלקה אף הם, סיכמו את עבודת הגמר שלהם בנושא "חומרים משוריינים בסיבים להזרקה". את יום העיון חתמה ד"ר אנה דותן, מרצה בכירה במחלקה, שהציגה את מחקרה על "מלאים מתחדשים לחומרים פלסטיים".  

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>