הכל זהב: מיכל כדר - בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה - זכתה בפרס בינלאומי יוקרתי על קולקציית תכשיטי קוטור מזהב

"העיצוב הקלאסי והמעודן של הקולקציה הופך אותה לעל-זמנית ומעיד על מחוייבות ונאמנות לעוצמה וליופי של חומרי גלם איכותיים": כך נימק חבר השופטים המקצועי את זכייתה של מיכל כדר - בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה - בתחרות העיצוב הבינלאומית היוקרתית Couture. באירוע חגיגי בלאס-וגאס, בהשתתפות בכירים בתעשיית העיצוב הבינלאומית, קניינים ועורכי מגזינים מובילים, הוענק לכדר, העומדת בראש מותג תכשיטי היוקרה המצליח Cadar, הפרס הראשון בקטגוריית הזהב.

"לאורך ההיסטוריה, נחשב הזהב כמקור השראה ומצויינות של טובי היוצרים והאמנים", ציינו שופטי התחרות היוקרתית: "עבודותיה של כדר משקפות ומייצגות ערכים אלו ומעידות על מגע הזהב של ידיה".

תחכום ועידן: תכשיטי הזהב של מיכל כדר (יח"צ)

"זהו כבוד גדול עבורי לקבל פרס כה יוקרתי", הודתה כדר בהתרגשות על הבחירה בחירתה למקום הראשון בתחרות הבינלאומית והוסיפה כי "הזכייה משקפת את עבודתנו הקשה ואת התשוקה ורוחות היצירה שאנו יוצקים בכל תכשיט ותכשיט". 

מאות מעצבים ויוצרים מובילים מרחבי העולם מגישים מדי שנה את מועמדותם לתחרות Coutur הבינלאומית, המוקדשת לתכשיטי יוקרה. צוות השופטים המקצועי מורכב מבכירי תעשיית העיצוב והאופנה, כמו גם מעורכי מגזינים מובילים מרחבי העולם, הבוחנים את איכות העבודות בפרמטרים של חדשנות, יצירתיות, מקוריות ומצויינות. 

בראש העמוד: תכשיטי זהב של מיכל כדר (יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>