הכוכבת הבאה: אירנה ארצי מירר התקבלה לתחרות Pure Talents Contest בגרמניה

אירנה ארצי מירר, בוגרת מחזור 2017 של המחלקה לעיצוב טקסטיל, התקבלה לתחרות היוקרתית Pure Talents Contest של The international interiors show בקלן, גרמניה. כעת בשנתה החמש עשרה, זוהי אחת מהתחרויות הכי מפורסמות בינלאומית עבור מעצבים צעירים ורבים ממשתתפיה המשיכו הלאה לקריירות מצליחות בזכותה.  

התחרות נוצרה למען מעצבים אשר עדיין נמצאים בלימודיהם או סיימו לאחרונה ואורגנה על ידי Koelnmesse כחלק מאירועי התערוכה הבינלאומית בקלן. היא מציעה עבור המעצבים צעד ראשון לעבר תחום עיצוב הפנים ופרסים עבור שלושת המוצרים הטובים ביותר בתחרות. הזוכים ייקבעו על ידי חבר השופטים בינלאומי הכולל מומחי עיצוב כגון: סופי לובל, ריאן מנקינק, טוביאס לוטס, סבסטיאן הרקנר והארי פול ואן לרסל. 

מתוך הפרויקט המתחרה של אירנה ארצי מירר (צילום: יח"צ)

פרויקט הגמר של ארצי מירר היה עשוי בטכניקת סריגה ועוסק במפגש בין חומר היוצר כתם לבין טקסטיל. כאשר נשפך נוזל על טקסטיל הדבר "מנמיך" את חומר הגלם והפרויקט מנסה לפתור את הסוגיה ולהפוך את האירוע המצער לחוויה ולזיכרון המעלה חיוך. מקורו של הפרויקט טבוע בנושא ה"בזות", עפ"י ז'וליה קריסטבה. בזוי הוא שנפרד מגופינו והופך לאחר - מה שדוחה ומגעיל. ארצי מירר בחרה להתמקד ב-הפרשות והכתמים של העולם החדש", בנוזלים הנשפכים סביבנו ביום יום ועדותם המביכה. היא סריג מחומרים מעורבים ״המאלף " את הכתם האמורפי ומגלה בתוכו פאטרן הנקבע מראש. בכך, ה-״בזוי״ מקבל ערך אסתטי מוגבה.

לאתר התחרות לחצו כאן!

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>