בהוקרה גדולה: תארי עמית כבוד לשנת 2017 הוענקו לסר ג'ון סורל, ג'ונתן ניוהאוס וג'ף פולבר

בטקס חגיגי ורב משתתפים הוענקו תארי עמית כבוד לשנת 2017 על ידי חבר הנאמנים הבינלאומי של שנקר. מדי שנה נבחרות דמויות הבולטות בתרומתם לשנקר על ידי פיתוח המכללה ברמה הבינלאומית, מיצובה בחוד החנית של האקדמיה והתעשייה והענקת השראה מקצועית ואישית לסטודנטים ולסגל. מקבלי תארי עמית כבוד לשנת 2017 - סר ג'ון סורל, מרק ניוהאוס וג'ף פולבר הגשימו זאת באופן יוצא מן הכלל. 

האירוע הונחה על ידי שירלי ווגנר, אמנית וחברת סגל בית הספר לאמנות בינתחומית, ולאחר הטקס נערכו נאומים קצרים במתכונת דומה ל- Ted Talks בהשתתפות שלושת מקבלי התואר וחברי סגל שנקר. התארים הוענקו במסגרת אירועי חבר הנאמנים הבינלאומי השנקר על-ידי יו"ר חבר הנאמנים, מר מרק וורת', יו"ר הוועד המנהל, מר צבי ימיני, נשיאת המכללה, פרופ' יולי תמיר, ויו"ר אגודת הידידים, גב' אורית אפרתי. בין מקבלי הפרס בעבר נמנים האמן משה גרשוני, התעשיין ואיש העסקים גד פרופר, המעצבת ואדריכלית פטרישיה אורקיולה ועוד. 

סר ג׳ון סורל (צילום: יח״צ)

סר ג'ון סורל הינו דובר ידוע למען חינוך ותעשייה יצירתית. הוא ייסד וניהל את Newell and Sorrell, אחת מחברות העיצוב והמיתוג הכי מצליחות באירופה. כמו כן, הוא כיהן כראש מועצת העיצוב של בריטניה וכעת משמש כיו"ר University of the Arts London ונשיא הביאנלה לעיצוב בלונדון, אותה הוא ייסד. הוא הקים עם אשתו, פרנסס סורל, את The Sorrell Foundation אשר עבדה עם יותר מ-100,000 צעירים בריטים במגוון תכניות המוקדשות לעידוד יצירתיות והשראה באמצעות עיצוב. בשנת 2008 הוענק לו תואר אבירות על ידי מסדר האימפריה הבריטית. 

ג׳ונתן ניוהאוס (צילום: יח״צ)

ג'ונתן ניוהאוס מכהן כראש חברת המדיה Condé Nast International מאז 1991 וממשיך לשרת בחבר ההנהלה של Condé Nast ארצות הברית. תחת הנהגתו של ניוהאוס, החברה פיתחה והוציאה לאור מהדורות בינלאומית של המגזינים הבינלאומיים שלה כגון ווג, ואניטי פייר וגלאמור, גדלה מ-30 ל-124 מהדורות והרחיבה את עיסוקיה לניו מדיה וצרכנות בדרך חדשנית המותאמת לעידן הדיגיטלי הנוכחי. הוא החל את הקריירה שלו ככתב ועורך ב-Advance Publications לפני שעבר ושימש בתפקידי ניהול ב-New Yorker ו-Details עד שהחל את תפקידו הנוכחי בתחילת שנות ה-90.

ג׳ף פולבר (צילום: יח״צ)

ג׳ף פולבר עזר לשנות את התקשורת העולמית במהלך הקריירה הבינלאומית שלו כיזם, איש עסקים ומשקיע, העוסק בתקשורת בדגש על טלפוניה דרך תקשורת נתונים (VoIP) ובאינטרנט. פולבר השקיע במעל מ-75 חברות ישראליות צעירות ושימש כמנטור למאות יזמים מצליחים. במהלך פעילותו הוא מצליח לזהות סטארטפים ישראליים מצליחים ולעזור להם לפרוץ לשוק האמריקאי. כמו כן, יש על שמו צו רשמי מהרשות הפדרלית לתקשורת (FCC) בנוגע לתקשורת, הנתמך על ידי הבית הלבן והוא מרצה מבוקש בכנסים ברחבי העולם.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>