סד שיקומי בהדפסה תלת-ממדית של אור שטיינר - בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי - יוצג ביריד הבינלאומי EuroMold בפרנקפורט

סד שיקומי בהדפסה תלת-ממדית של אור שטיינר - בוגר המחלקה לעיצוב תעשייתי משנת 2014 - יוצג ביריד הבינלאומי היוקרתי EuroMold, המוקדש לחידושים ולפיתוחים מתקדמים לבניית מודלים.

הפיתוח של שטיינר, אותו יצר עבור פרויקט הגמר שלו, מציע רמת דיוק וגימור גבוהים המושגים באמצעות סריקה תלת-ממדית של הרגל, כמו גם אפשרות להוספת פרטים בהתאם לדרישות הלקוח. הדגם עוצב ברוח ספורטיבית ושואב השראה מהמבנה הפנימי של הרגל, הכולל עצמות, גידים ושרירים.

"הרעיון לפרויקט צמח בי בעקבות היכרות עם רון (34), שלפני כ-8 שנים עבר תאונה ומאז עליו להיעזר בכיסא גלגלים כדי לנוע", מספר שטיינר ומוסיף כי "אם הוא רוצה לעמוד או ללכת, עליו להשתמש בסדים וקביים, אך אלו המוצעים כיום בשוק מסורבלים, כבדים ולא אסתטיים".

סקיצות אחרונות של הסד שפיתח שטיינר, לפני ההדפסה התלת-מדית (יח"צ)

כשזיהה שטיינר מדוע רון אינו משתמש בסדים ובקביים שברשותו, מה שהגביל את יכולת התנועה שלו, שם לו למטרה לעצב אותם מחדש בטכנולוגיה מתקדמת, כך שיגרמו למי שזקוק להם לרצות להשתמש בהם.

לקרא השלב היישומי של הפרויקט, זכה שטיינר לתמיכה ולחסות מחברת "Stratasys" - אחת המובילות בעולם בייצור ופיתוח מדפסות תלת-ממד.

מדי שנה מציגה החברה את פיתוחיה החדשים ב-EuroMold, כמו גם מודלים יוצאי דופן שהודפסו באמצעות המיכשור המתקדם ביותר ומאפשרים להתרשם מיכולותיו. לקראת אירועי 2014 של היריד נבחר להשתתף הפרויקט של שטיינר, שהודפס בשלמותו במדפסת הגדולה ביותר של Startasys.

מודלים שפיתח שטיינר לקראת הדפסת הסד (יח"צ)

מזה 20 שנה מתקיים בפרנקפורט ה-EuroMold, בו משתתפות החברות המובילות בעולם העוסקות בהדפסה תלת-ממדית, פיתוח טכנולוגיות מתקדמות לבניית מודלים, עיבוד שבבי ותוכנות להמחשה.

היריד ביסס את מעמדו כאחד הבולטים והחשובים בעולם בתחומו והוא מהווה זירה מרכזית לחשיפת חידושים והישגים, כמו גם לקניינות בינלאומית בתחומים שונים, בהם: רפואה, תחבורה, אלקטרוניקה, ספורט ותעשייה כבדה.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>