מגזין את: הסטודנטים של שנקר קראו תיגר על הצורניות הקלאסית של עולם האופנה בתצוגה מרשימה בשבוע האופנה גינדי תל-אביב

על מסלול התצוגה של המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, עלו דוגמנים ודוגמניות שהציגו דגמים מצטיינים שעיצבו סטודנטים משנים ב' וג' בקורסים שונים. הסטודנטים הציגו בגדים מחויטים, בגדי ערב או קז'ואל. כשהחוט המקשר בין הדגמים היה פרשנויות שונות למונח אוונגרד, המוצא את ביטויו בחיפוש אחר גזרות חדשות, חומריות, צבעוניות מגוונות ויחסים לא שגרתיים בין גוף לבגד.

הדגמים שנבחרו הם כאלה שקוראים תיגר על המבנים והצורות הקלאסיים המקובלים ומספקים זווית ראיה חדשה ומסקרנת על האופן בו נראית המציאות כשפורצים לרגע את המסגרת. כך למשל, נראתה חליפה בגוון ירוק זית ששרוולי החלק העליון שלה הוקצנו הרבה מעבר למצופה ויצרו תחושה של היעלמות בתוכם, או ז'קט שחור מעולם החייטות הקלאסי שפרווה שכיסתה את חלקו ודימתה שיערות הוסיפה נופך גרוטסקי. שילובי החומרים הלא שגרתיים העצימו גם הם את המסר והתוצאה, כתמיד, היתיה מרתקת.

התצוגה הקרינה על הנוכחים תחושה של אופטימיות וציפייה נרגשת לדור המעצבים הבא, שבהיותו צעיר ניחן בזיק שובב בעיניים ורעב לעשות אופנה שהיא קצת אחרת. התצוגה שהתקיימה היום בשבוע האופנה גינדי תל אביב, בשיתוף עם חברת ניו באלאנס, הזכירה כי אכן יש למה לצפות.

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>