מגזין "את": ענבל דרור, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר, שועטת קדימה עם שמלות כלה מרגשות

ענבל דרור, עוד לא בת 40 וכבר חולשת על אימפריית אופנה. עם זאת, היא עדיין מתגוררת באשדוד, עיר הולדתה, ולא מוותרת על זמן איכות עם בעלה ושני ילדיה. הפריצה שלה לעולם האופנה בחו"ל התרחשה בעקבות שמלה שעיצבה לקולקציית 2012: "היא ממש בסט סלר, קלאסית עם גב מיוחד. יש בה עדינות ואצילות וגם מודרניות ונשים מאוד אהבו אותה. כוכבות בחו"ל קנו את השמלה והצטלמו איתה, והתחלתי לקבל פניות במייל ובמדיה החברתית".

דרור פילסה את דרכה לפסגה בעבודה קשה ועם הרבה כישרון. היא למדה עיצוב אופנה בשנקר, סיימה בהצטיינות והתמחתה שלוש שנים בבית האופנה של מעצב העל רוברטו קוואלי באיטליה. כשחזרה לארץ היא החלה לעצב שמלות כלה וזכתה לפופולריות רבה בזכות סגנונה הייחודי.

כיום חברת ענבל דרור Haute Couture מעסיקה כ־100 עובדים בישראל ובחו"ל. קולקציות שמלות הערב ושמלות הכלה נמכרות ביותר מ־75 סלוני כלות ובוטיקים מובילים בעולם וגורפות תארים. בשנת 2014 נבחרה דרור על ידי מגזין "Vogue" צרפת לאחת מעשרת מעצבי האופנה הגדולים בעולם, ושמלה שלה מקולקציית שמלות הכלה לסתיו 2015 נבחרה על ידי "Vogue" ארה"ב לאחת מ־15 שמלות הכלה המיוחדות ביותר (Unconventional bridal looks).

בימים אלה עסוקה דרור בעיצוב סקיצות לשמלות עבור ביונסה, אך היא אינה רואה בכך את שיא ההצלחה. "כמובן ששמחתי כשביונסה בחרה לעלות עם השמלה שלי לגראמי. בטח שלחו לה המון הצעות והיא אהבה דווקא את שלי. אבל נקודת שיא אפשר למצוא רק כשמסתכלים אחורה, ואני אף פעם לא עוצרת. אני תמיד הולכת קדימה".

בראש העמוד: שמלת כלה של ענבל דרור מקולקציית 2016 (יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>