בין לבין: גלריה פריסקופ חוגגת 20 שנות עיצוב מקומי בתערוכה קבוצתית

״בין לבין״ הינה תערוכה החותמת 20 שנות פעילות מגוונת, ענֵפה וניסיונית בתחומי היצירה השונים הקיימים בארץ. התערוכה פותחת דלת לעשור השלישי לפעילותה של הגלריה, עשור שבו טכנולוגיות וחומרים חדשים משפיעים על השדה הרעיוני והמעשי של היוצרים ופותחים פתח לדיון בדבר העשייה וביטוייה העתידיים.

בין המשתתפים, רבים מבוגרי ומורי המחלקה לעיצוב טקסטיל שהציגו בפריסקופ לאורך השנים כגון איריס ארד, אנה גיטלסון- קהאן, מוריאל דז'לדטי, מריה (מאשה) זברין, גלי כנעני, שירי כנעני, יובל עציוני, איתמר שגיא ושי שניידרמן. כמו כן, ישנה גם השתתפות מכובדת מהמחלקה לעיצוב תכשיטים של הבוגרים גרגורי לרין, אביב קינל, דנה סיצ'וגה, נוי אלון, שחר קרישר, גלית עינב, מאיה שוסברגר ארמוזה והמרצה הגר בן שלום.

גלריה פריסקופ הוקמה בינואר 1997 על ידי שרי פארן והיוותה במה לעיצוב מקומי צעיר שנמצא בתנועה מתמדת. דרך התערוכות שהוצגו בה אפשר לראות כיצד התפתחה השפה האסתטית והחזותית הייחודית של העיצוב המקומי ויצרה ניב משלה בתוך שפת העיצוב העולמית. השנה היא חוגגת 20 שנות יצירה, עשייה ופעילות מתמשכת של תערוכות מגוונות שבהן היא הפגישה בין תחומי יצירה שונים כמו עיצוב תעשייתי, קרמיקה, צורפות, דיזיין ארט, אדריכלות, טקסטיל, אופנה, קראפט ועוד.

התערוכה תיפתח ביום ה', 28.12.17, בשעה 20:00, גלריה פריסקופ - גלריה לעיצוב עכשווי, בן יהודה 176, תל אביב. 

בראש העמוד: עבודה של נוי אלון (צילום: יח"צ)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>