המחלקה לעיצוב אופנה

ראש המחלקה: גב' לאה פרץ
משך הלימודים לתואר בוגר: 4 שנים (160 נקודות זכות)
המחלקה מעניקה תואר בוגר בעיצוב אופנה - Bachelor of Fashion Design

הישגיה יוצאי הדופן של המחלקה לעיצוב אופנה, תכנית הלימודים הייחודית שהיא מציעה והשתלבותם של בוגריה בצמרת התעשייה הבינלאומית, הציבו אותה במקום ה-10 בין המוסדות האקדמיים המובילים בעולם לעיצוב אופנה בדירוג של המגזין הבינלאומי היוקרתי Business of Fashion לשנת 2016.

התחזקותה של המחלקה בשלב אחד מהדירוג של שנת 2015, מעידה על ביסוס מעמדה הבינלאומי ואת ההכרה לה היא זוכה, כשהיא מקדימה באופן משמעותי מוסדות יוקרתיים ובעלי שם, בהם: ESMOD הצרפתי (מקום 15) ו-Marangoni האיטלקי (מקום 30). בכך היא גם מחזיקה בהישג חסר תקדים באקדמיה הישראלית, כשהיא מדורגת במקום הגבוה ביותר בו זכתה מחלקה מכל תחום בזירה הבינלאומית.  

>> מחפשים מכינה לעיצוב? בואו ללמוד במכינה שלנו!

מדי שנה קוטפת המחלקה תארים יוקרתיים, בהם: בחירתה למקום ה-9 בין בתי הספר הטובים בעולם, בדירוג של אתר האופנה הבינלאומי המוביל "Fashionista", כמו גם כיכובה ברשימת "50 בתי הספר המובילים בעולם לאופנה", שגובשה על-ידי ארגון הגג הבינלאומי של בתי הספר לעיצוב (FS).  

"אנו מאמינים בהליכה על גבולות דקים: בין הטכני לאישי, בין מיומנויות גבוהות לספונטניות וראשוניות, בין המסורתי לחדשני, בין המקומי לבינלאומי", אומרת ראש המחלקה לעיצוב אופנה, גב' לאה פרץ

מתוקף היותה של האופנה תחום גלובלי, מקיימת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר קשרים בינלאומיים רבים המתבטאים בהזמנה של מרצים-אורחים מהארץ ומחו"ל, כיתות אומן, התמחויות בחברות בחו"ל ומבקרים-אורחים בפרויקט הגמר. 

מדי שנה מוזמנת המחלקה להשתתף בתחרויות יוקרתיות בינלאומיות למעצבים צעירים, שם זוכים הסטודנטים והבוגרים לשבחים רבים ולחשיפה נרחבת המאפשרת להם היכרות עם גורמים בכירים בתעשייה.

  • מאחורי הקלעים: עקבו אחרי "שנקריסטה" - האינסטגרם של המחלקה לעיצוב אופנה!

בראש העמוד: קולקציית הגמר של עמיר מארק, בוגר המחלקה לעיצוב אופנה לשנת 2016 וזוכה פרס לייטרסדורף למצוינות (צילום: רפי דלויה)

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>