תואר שני בעיצוב פנים, מבנה וסביבה

ראש התכנית לתואר שני: פרופ' יעל מוריה
משך הלימודים לתואר מוסמך: שנתיים (יום בשבוע, כולל פעילות קיץ)
התכנית מעניקה תואר מוסמך בעיצוב פנים, מבנה וסביבה - Master of Design - Interior Building & Environment Design

בשנים האחרונות, גוברת ההכרה של ארגונים ציבוריים ושל חברות פרטיות בכך שלידע מעשי בעיצוב, יחד עם הבנה מעמיקה של האתגרים החברתיים והכלכליים של זמננו ומיומנויות טכנולוגיות מתקדמת, יש ערך יוצא דופן: מי שמצליח להציע שירות רב-תחומי אמיתי, יוכל להוביל תהליכי ניהול, מחקר ופיתוח - לא רק במשרדי אדריכלות, עיצוב ותכנון, אלא גם עבור מגוון רחב של ארגונים שעוסקים במרחב בהיבטים שונים, בהם: חברות המתמחות בטכנולוגיה של ערים חכמות או של תחבורה, מחלקות לתכנון אסטרטגי ברשויות המקומיות, במשרדי ממשלה ובארגונים חברתיים. 

מחדשים את הבורסה ››

במטרה להכשיר מעצבים רב-תחומיים, משלבת התכנית לתואר שני בעיצוב פנים, מבנה וסביבה חקירה משותפת של עיצוב, חברה וטכנולוגיה. במרכזה ניצב עיסוק ביצירת סביבות חיים חדשות, בקשר שבין האדם וסביבות חייו, בחשיבה ביקורתית על השפעות המהפכה הטכנולוגית על המרחב ובשינוי הנדרש בהגדרות של מקצועות העיצוב ובתפקיד המעצבים בחברה בת זמננו. 

התכנית מיועדת לאנשי מקצוע מעולים מתחומים שונים, שלעבודתם השלכות ישירות ועקיפות על עיצוב המרחב, בהם: אדריכלים, מעצבים, מתכננים ובעלי מקצועות טכנולוגיים (פיתוח תוכנה, הנדסה ועוד). בהתאמה, מורכב סגל ההוראה הרב-תחומי מאדריכלים, מעצבים ומתכננים, יחד עם חוקרים מובילים מתחום התרבות והחברה וכאלה העוסקים בהיבטים מעשיים ותיאורטיים של הטכנולוגיה של המרחב.

בראש העמוד: 3D laser Scanning – plan of the Palace of Herod | Survey for documentation of the UNESCO site of MASADA, Israel // International Workshop, 2014 - Collaboration between Shenkar college of Engineering, Design, Art | University of Florence - Italy | University of Pavia – Italy | Israel Nature and parks authority

מתעניינים/ות בלימודים בשנקר?

התקשרו עכשיו למרכז המידע והרישום 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>

התקשרו אלינו 1-800-55-1111, או השאירו פרטים ונחזור אליכם >>